Prezentownik na dzień dziecka!

Już za chwilę dzień dziecka! Jeśli nadal jesteś w kropce i nie masz pojęcia co kupić dziecku, przychodzę ja i mam nadzieję, że razem z RTV EURO AGD trochę pomożemy 🙂

CZAS

Tego chyba nie muszę tłumaczyć, że czas to najcenniejsze co można dać dziecku. Oczywiście czas, który poświęcimy w 100% będzie wartościowo. Nie ma tak naprawdę znaczenia czy spędzisz z dzieckiem cały dzień czy 2 godziny. Jeśli się zaangażujesz, to nawet chwila może być mega wartościowa. Wyluzuj, odłóż telefon i wejdź do świata swojego dziecka. Usiądź z nim na podłodze, pobaw się, porysuj, odgrywaj rolę, pójdźcie na lody. Dziecko często nie chce od nas kolejnej zabawki, a to czego najbardziej pragnie to czas z rodzicem.

nie ukrywajmy – fajnie jest też dawać prezenty

No dobra, czas czasem i nie zapominajmy o tym, że jest to NAJWAŻNIEJSZE, ale przecież fajnie jest też dawać prezenty i sprawiać tym komuś radość. Sami także przecież to lubimy 😉 Teraz wystarczy tylko dopasować prezent do wieku i potrzeb dziecka. Co nie zawsze jest takie łatwe. Ja nienawidzę niepotrzebnych rzeczy, nie lubię też obdarowywać innych prezentami na odpierdziel. Nie sztuką jest wejść do sklepu i kupić pierwszą lepszą zabawkę, ubranko czy gadżet. Potem dajemy coś takiego dziecku i ląduje to w kartonie z zabawkami, którymi nigdy się nie bawi. Wtedy ani dziecko ani rodzice nie są zadowoleni, bo takich niepotrzebnych rzeczy potem zbiera się sporo i już nie wiadomo co z nimi robić. Dlatego zachęcam żebyście zainteresowali się trochę tym na jakim etapie jest dziecko – bo prezent możemy też robić siostrzeńcowi, chrześniakowi itd. Zapytajcie też rodziców jeśli nie wiecie co dzieciaki lubią, czego potrzebują. Albo podpytajcie samych zainteresowanych – bo serio, lepiej kupić coś fajnego, z czego dziecko będzie zadowolone, niż bubla, który wyląduje na półce.

moje propozycje prezentowe

Mam nadzieję, że zainspiruję Was trochę! Nie będę się powtarzał, więc pomysły na prezent dla roczniaka wrzucam TUTAJ – to wpis, który napisałem już kiedyś.  O 2 urodzinach Brunka i prezentach na jego wiek pisała z kolei Pam TUTAJ. Ja dodam jeszcze, że dla takiego dziecka super prezentem jest rowerek biegowy – gwarantuję, że jak dziecko ogarnie rowerek biegowy to później nie będziecie musieli kupować dziwnych rowerków z 3 kółkami, biegać z kijem czy dokładać dodatkowych kółek do roweru. Ale co ze starszymi dziećmi? Nasza Ninka to już duża dziewczynka i teraz widzę jak wiele możliwości prezentowych jest właśnie dla dzieci 8+ Ninka weszła już w świat elektroniki. Jakiś czas temu dostała od nas swój pierwszy telefon, a wcześniej miała smartwatch’a dla dzieci – jeśli chcecie mieć kontakt z dzieckiem kiedy jest poza domem i żeby miało bezpieczne urządzenie to jest to super opcja. Tak to wygląda i jest dostępne w RTV EURO AGD:

Link do zegarka TUTAJ

Niestety obecny telefon Ninki (kupiliśmy jej używany w komisie) ma zepsutą baterię, trzyma kilka godzin i losowo się wyłącza. Dlatego planujemy kupić jej nowy model. Wiemy już, że potrafi z niego odpowiedzialnie korzystać 🙂 Oto nasz propozycja:

Link do tego telefonu TUTAJ

Lećmy dalej – który nastolatek nie marzy o elektrycznej hulajnodze?? Myśląc o moim siostrzeńcu, wybrałbym taką hulajnogę. Jest on też fanem gier – tutaj można rozważyć jakąś grę (ale podpytajcie co dziecko lubi, żeby nie było wtopy), dodatkowego pada, kiedy przyjdzie kolega,

Wcześniej mój chrześniak dostawał ode mnie słuchawki i myszkę. Cieszył się mega! Teraz te sprzęty są naprawdę wypasione!

Link do słuchawek TUTAJ 

Link do hulajnogi TUTAJ 

Link do pada TUTAJ

Link do gry TUTAJ

`Ok, mam nadzieję, że razem z RTV EURO AGD trochę pomogliśmy wam w podjęciu decyzji! Tym bardziej, że teraz kupując u nich za każde wydane 300 zł otrzymacie dodatkowe 30 zł do wydania, a w każdy piątek szykują limitowane okazje! Trzymajcie się i życzymy wielu uśmiechów na twarzach dzieci i waszych!

LINK DO STRONY PREZENTOKAZJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

Komentarze