Nasz TOP 5 zabawek Chicco!

Na pewno wiecie, że uwielbiamy markę Chicco! Cenimy sobie ich produkty, bo po prostu się sprawdzają, są dobre i dzieciaki lubią z nich korzystać. Nie polecam u siebie nic, czego sam bym nie kupił i nie byłoby warte uwagi.  Dzisiaj chciałem pokazać Wam nasze TOP 5 zabawek Chicco. Są to nasze sprawdzone propozycje, które mogą być świetnym pomysłem na prezent na nadchodzące święta, ale nie tylko!

Przygotowałem dla Was specjalne video, w którym opowiadam i pokazuję te zabawki wraz z dzieciakami!

Poniżej krótki opis każdej z zaprezentowanych zabawek:

KOnik rodeo

Jeździk i konik na biegunach. W 5 sekund zamontujesz lub zdemontujesz płozy! Konik pomaga w nauce empatii i miłości do zwierząt. Gdy go głaszczesz – zwierzak prycha i zamyka oczka. Możesz go nakarmić marchewką, którą chętnie schrupie (usłyszysz to!) oraz włączyć melodie wciskając gwiazdę na kapeluszu. Brunko jeździ na nim i w domu i na dworze. Gonitwa Ninki na koniku to ulubiona forma zabawy Bru.

dryblująca bramka

Kto nie kocha grania w piłkę nożną? Ok, dla mnie nie skończyło się to dobrze (złamana kość stopy i skręcona kostka), ale grać uwielbiam! I fajnie, że Brunko też może wejść w świat sportu – ale w wersji mini. Bramka gra, odlicza i wiwatuje, kiedy strzelimy gola. A teraz hit – można włączyć tryb, w którym się rusza w prawo i w lewo, co utrudnia trafienie. My gramy na ogrodzie oraz w domu. Ninka też podłapała bakcyla i często dołącza do gry 😉

samochód zdalnie sterowany billy

To jest niezła zabawa także dla tatusiów – przynajmniej ja lubię takie zabawki 😉 Samochód trąbi, jeździ do przodu i do tyłu oraz skręca – wszystkimi tymi opcjami sterujemy zdalnie za pomocą kierownicy, która jest niesamowicie intuicyjna (działa jak w prawdziwym aucie). Bruno testuje wytrzymałość Billiego lub naszych ścian 😛 Ja bawię się tak, że autem gonię Brunka. I wszyscy zadowoleni! Często Ninka przejmuje stery i mamy spokój od dzieciaków – Ninka steruje, Bruno ucieka ;p

miś podróżnik

Miś-przyjaciel malucha, który opowiada o swoich 5 podróżach. Każda podróż to inna karta. Dziecko wybiera o czym chce posłuchać wkładając kartę na brzuszek miśka. Dodatkowo miś śpiewa, uczy cyferek i literek. No i najlepsze – miś rusza ustami! Na 99,9% Twoje dziecko będzie wkładało tam paluszki i śmiało się 😀 Z resztą możecie zobaczyć jak robi to Brunko na filmiku 😀 Zabawka ma też opcję zmiany języka na angielski.

elektroniczna mata do gry w klasy

Od kiedy mamy ją w domu, jest ulubioną grą Ninki. Pożyczała ją też sąsiadom i koleżankom z przedszkola 😀 Każdy przedszkolak lubi grę w klasy. Mamy tutaj 2 tryby zabawy: grę w klasy, gdzie rzuca się monetą i skacze, oraz tryb fitness, gdzie kulamy kostką, na której są różne ćwiczenia i po udanym skoku na pole o konkretnym kolorze, wykonujemy dane ćwiczenie 🙂 Oczywiście po macie uwielbia też biegać Brunko – sprawia mu niesamowitą radochę, kiedy pod nóżkami grają mu te kolorowe numerki. Mata jest elastyczna, więc po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.

Komentarze