Apel o pomoc – UDOSTĘPNIJ!

Święta zbliżają się wielkimi krokami

– jest to szczególny czas w roku. To czas, kiedy spełniają się marzenia, a rodzinne ciepło przepełnia dom. Chciałbym żeby te marzenia spełniały się także w domach dziecka.

Jak pewnie wiecie z Instagrama, postanowiłem pomóc dwóm domom dziecka – w Lesznie oraz Wojsławicach. Dzieciaki mają swoje potrzeby oraz normalne, przyziemne marzenia, takie jak ich rówieśnicy.

Nie będę mówił tylko o dzieciach z domów dziecka. Osób, które potrzebują naszej pomocy jest więcej, a my w łatwy sposób możemy odmienić ich los. Czytaj dalej!

Święta zbliżają się wielkimi krokami – jest to szczególny czas w roku. To czas, kiedy spełniają się marzenia, a rodzinne ciepło przepełnia dom. Chciałbym żeby te marzenia spełniały się także w domach dziecka.

Jak pewnie wiecie z Instagrama, postanowiłem pomóc dwóm domom dziecka – w Lesznie oraz Wojsławicach. Dzieciaki mają swoje potrzeby oraz normalne, przyziemne marzenia, takie jak ich rówieśnicy.

Nie będę mówił tylko o dzieciach z domów dziecka. Osób, które potrzebują naszej pomocy jest więcej, a my w łatwy sposób możemy odmienić ich los. Czytaj dalej!

DLACZEGO POMAGAM?

Nie wiem jak Wam, ale mi angażowanie się w pomoc innym daje mega kopa! Bo to właśnie możliwość obdarowania kogoś daje mi więcej radości niż otwieranie własnych prezentów.

Spróbujcie tak, a zobaczycie o czym mówię! To jest naprawdę niesamowite!

Uważam też, że dobro do nas wraca. Uśmiechy i radość dzieciaków, którym możemy spełnić marzenia i zapewnić fajne świta jest nie do opisania.

JAK TY MOŻESZ POMÓC?

Zacząłem od zbiórki na bieżnię dla dzieciaków z Wojsławic – chłopaki pisali mi, że marzą o bieżni w swojej placówce. Każdy z nich ma zacięcie sportowe, trenują sporo i to ich ulubiona forma spędzania czasu. To jest piękne, że dzieciaki maja pasję i prowadzą zdrowy i aktywny tryb życia.

W święta spełniają się marzenia – wszystkie. Nie ma tutaj podziałów. Nie mam też zamiaru dyskutować z tym czy bieżnia to zbyt wymyślny prezent dla domu dziecka.

Niespełna 20 godzin od otwarcia zrzutki zebraliśmy całą kwotę! To pokazało jak niesamowici i kochani jesteście! W grupie siła i jesteśmy na to doskonałym przykładem.

Publikowałem listę rzeczy, które zbieramy do tych placówek. Sporo z nich rozdysponowaliśmy do kupna tego samego dnia. Pozostało jednak trochę rzeczy do kupienia i idąc za ciosem powiększyłem budżet zrzutki! Za to co uda się uzbierać kupię rzeczy z tej listy – mam nadzieję, że uzbieramy 100% i kupimy wszystko dla dzieciaków i ich domów!

Dzisiaj proszę Cie, podziel się dobrem z tymi dzieciakami. Spraw, żeby te święta były dla nich wymarzonymi świętami 🙂

Tutaj link do naszej zrzutki: https://zrzutka.pl/wj2a8t

Oczywiście możesz też pomóc samemu sponsorując którąś rzecz z listy 🙂

DO KIEDY TA AKCJA?

Zbieramy wszystko maksymalnie do 14 grudnia (piątek). Chciałbym zebrać już wszystko do tego czasu i dostarczyć do domów dziecka.

Uda nam się? 🙂

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Robię co w mojej mocy, ale niestety nie dam rady się rozdwoić. Święta już za chwilę, a jest jeszcze wiele rodzin, które potrzebują naszej pomocy!

Jeśli jesteś w stanie zebrać rodzinę, znajomych, znajomych znajomych i zorganizować zbiórkę na szlachetną paczkę dla jakiejś rodziny lub osoby potrzebującej – działaj!

Nie odbierajmy nadziei tym ludziom. Pokażmy, że jest w nas empatia.

Wejdź proszę tutaj: https://www.szlachetnapaczka.pl

A jeśli nie jesteś w stanie pomóc – nagłośnij sprawę wśród znajomych. Wykorzystajmy moc internetu!

Dzięki za wszystko kochani! Jestem mega dumny z tego co WSPÓLNIE robimy!

Komentarze